3D modely

Žhavou novinkou na BullPortal.cz je služba výroby 3D produktů. Nabízíme výrobu 3D modelů z naší nabídky s úpravami dle požadavků zákazníka a výrobu zcela unikátní dle předlohy, tedy například na základě fotografie. Služby 3D modelů budou k dispozici od poloviny září.


Kromě tedy individuálních zakázek poskytujeme v rámci 3D modelů 2 hlavní služby s názvy 3D Transparent Photo a 3D Bull Monuments.


3D Bull Monuments

Originální ručně vyráběný 3D model, Vás na první pohled zaujme detailním zpracováním a precizním dojmem. 

Jedná se o výrobu 3D sošky v podobě Bull plemen, tedy Amerického pitbulteriéra, Amerického stafordšírského teriéra, Anglického bulteriéraStafordšírského bulteriéra. 3D sošky jsou vyrobeny na základě volby požadavků zákazníka, které si zvolí přímo u nás na eshopu. Zákazník si může zvolit plemeno, barevné provedení, text/jméno na podstavci a případně nám sdělit konkrétní požadavek na výrobu. 

Jádro 3D modelu je vytvářeno metodou vysoce přesného 3D tisku z bio-materiálu polylaktidových vláken (PLA), jedná se o velmi tvrdý a pevný termoplastický materiál. 3D model je dále ručně opracováván, retušován a za pomoci ruční mikro frézy vyhlazován.

Opracovaný model je následně velice jemně ručně očištěn a připraven pro další etapu výroby, tou je zabarvení modelu technikou zvanou Airbrush. Airbrush, je způsob ručního rozprašování barev v několika vrstvách pod tlakem 2,5 baru a to díky profesionální airbrush pistoli s mikrohlavicí. Po procesu zabarvování následuje poslední krok a tím je nános několika mikro vrstev skelného lesklého laku. Používáme jen nejkvalitnější PLA materiály a barvy dostupné na trhu, garantujeme tak doživotní záruku na výrobek.3D Transparent Photo

Tato služba vychází z podobného procesu výroby. S tím rozdílem, že se nejedná o výrobu sošek a dalších 3D Bull modelů, ale o specifický tyú 3D fotografií na základě předlohy.

V praxi zákazník pomocí našeho eshopu nahraje svou fotografii a z této předlohy Vám vyrobíme 3D fotografii, která se projevuje v přímém světle vytváří tak nezaměnitelný dojem. 3D fotografie, je tak ideální pro umístění na okno, kde fotografii zároveň snadno umístíte pomocí silikonových "kapek", které dodáváme ke každé 3D fotografii nebo někam do slunného či osvětleného prostředí. 

Další fotografie